NOWA SZKOŁA WIELKICH MOŻLIWOŚCI

                    

Internat

Internat Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie położony jest w centrum miasta tuż obok budynku szkoły, w pobliżu dworca PKS i PKP.

Posiada : 140 miejsc noclegowych w pokojach 2- osobowych (typu studio) z dostępem do internetu, salę konferencyjną na 30 miejsc, sale rekreacyjno – sportowe i bibliotekę szkolną.

Mieszkańcy Internatu oraz uczniowie i słuchacze mogą także korzystać z zasobów mieszczącej się tutaj Publicznej Biblioteki Pedagogicznej.

W budynku Internatu znajduje się "Bistro Medyk" oferujące smaczne i niedrogie posiłki ‘’na wagę’’ mieszkańcom internatu, uczniom szkoły oraz grupom zorganizowanym. Zmotoryzowanym mieszkańcom Internatu oraz gościom odwiedzającym Internat zapewniony jest monitorowany parking.

Internat - zdjęcia

potencjał centrum

nowa funkcja, nowe możliwości

Powstanie Centrum umożliwia prowadzenie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, takich jak kwalifikacyjne kursy zawodowe, kursy umiejętności zawodowych, kursy i szkolenia umożliwiające uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych
Informacje na temat strony
Polityka prywatności
Informacje na temat strony

Informacje ogólne
Niniejsza strona nie jest typową stroną internetową w rozumieniu dedykowanego, niepowtarzalnego projektu, stworzonego na wyłączność dla danego, konkretnego, pojedynczego Klienta.

Jest to szablonowa wizytówka systemu Otonet CMS nazywana umownie szablonową stroną internetową.

Prawa własności
Zamieszczone treści, jak i zdjęcia są własnością Klienta, natomiast układ graficzno-geometryczny szablonu jest własnością firmy Otonet.
Wykorzystywanie układu graficzno-geometrycznego w sposób inny niż założony przez właściciela, w tym kopiowanie, powielanie strony w elementach lub całości, jest zabronione. Układ chroniony jest zgodnie z prawem autorskim.
Otonet zastrzega sobie możliwość zamieszczania mało widocznych reklam w tego typu szablonowej, tymczasowej wizytówce internetowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w odniesieniu do powyższych informacji, sugerujemy kontakt z Biurem Obsługi Klienta Otonet pod numerem telefonu: 510 856 606


Projekt, wykonanie i obsługa: OtonetProfesjonalna i specjalistyczna Firma internetowa
Pełna obsługa oraz projektowanie: Strony internetowe Gniezno
Strona wykonana w oparciu o autorski system zarządzania treścią: Otonet CMS